Kontakt bezpośredni z adwokatem:

+48 668 359 677

Adwokat prawa karnego

Doświadczony prawnik potrafi znacząco zwiększyć szansę wygranej nawet najbardziej beznadziejnej sprawy.

Adwokaci od spraw karnych

Usługi kancelarii, którą stworzyliśmy dedykujemy wszystkim stronom postępowania karnego. Od ponad dekady misją naszego zespołu jest pomoc i reprezentacja osób oskarżonych  jak i pokrzywdzonych. Prowadzimy wyłącznie sprawy karne.

Wszelkie sprawy naszych klientów prowadzone są zespołowo, przy czym nasze honorarium ustalane jest jak za jednego z nas.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób fizycznych, ale również do podmiotów gospodarczych, które reprezentujemy w postępowaniach karnych oraz postępowaniach karno-skarbowych.

Ernest Mocarski

Adwokat prawa karnego

Jego umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień prawnych na język prosty i zrozumiały dla klienta jest niczym rzadka sztuka. Potrafi nie tylko nawigować w zawiłościach prawa, ale też umiejętnie przekładać te zawiłości na język, który każdy jest w stanie zrozumieć. To zdolność, która wyróżnia go wśród prawników, sprawiając, że jego klienci czują się usłyszani i zrozumiani.

Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce, tylko potwierdza jego głęboką wiedzę i umiejętności. Specjalizacja w prawie karnym skarbowym i gospodarczym była fundamentem, na którym zbudował swoją drogę rzetelnego i empatycznego adwokata.

Jest to adwokat, którego wiedza i doświadczenie są nieocenione w każdej sali sądowej. Jego zaangażowanie w każdą sprawę, zdolność dostrzegania najdrobniejszych szczegółów i umiejętność przekładania prawa na ludzki język sprawiają, że jest nie tylko mistrzem swojego fachu, ale także zaufanym doradcą dla swoich klientów.

W świecie prawa, pełnym zawiłości i niepewności, jest on jak latarnia morska, prowadząca swoich klientów przez burzowe fale do bezpiecznego portu.

Rozpocznijmy Twoję obronę w 3 szybkich krokach

Poznasz swoje szanse na złagodzenie lub uniknięcie wyroku.
Dostaniesz dokładną informacje nt. taktyk i wariantów obrony. Poczujesz, że jesteś w rękach dwóch skutecznych obrońców. Wróci Ci nadzieja na "lepsze jutro".

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o Twojej sprawie
Umów się na wstępną konsultację i ustalmy warianty obrony
Pozwól nam Ciebie reprezentować i wydostać z tarapatów

Konsultacja 500 PLN. W przypadku podpisania umowy, konsultacja gratis.

Specjalizujemy się w prawie karnym

Zobacz wszystkie usługi